Kam za poriadnou „divočinou“? Tieto miesta na Zemi ponúkajú divokú prírodu, ktorá vás očarí !

401

I keď je cestovanie v dnešnej dobe stále dostupnejšie, dostať sa do skutočnej divočiny sa nepošťastí len tak hocikomu. Na cestu za nespútanou prírodou sa musíte vydať na ďalekú cestu.

Ak vás fascinuje trávnatá savana s najsilnejšími predátormi našej planéty, či neobyčajný život na púšti, ktorý sa adaptoval na suché nehostinné prostredie, Afrika je pre vás tá najsprávnejšia destinácia. Nájdete tu nádherné oblasti, v ktorých si život zachoval svoju pôvodnú formu.

Počas dňa nadobudnete na afrických pláňach dojem pokojného a bezpečného domova. Príroda odpočíva a pripravuje sa na hodinu lovu, ktorá prichádza pred západom slnka. Vtedy vám ukáže svoju silu v boji o život.

NAMIBIA

Prírodná rezervácia TSWALU v JUŽNEJ AFRIKE

ZAMBIA

V národnom parku NAMIB v Namíbii na vás čaká jedinečné stretnutie s púštnymi slonmi, no prekvapiť vás môžu aj dokonale zamaskované plazy.

NAMIBIA

Ak dávate prednosť bujnosti tropického pralesa, dopočujeme vám navštíviť strednú Ameriku.

Život v zelenej džungli patrí stále medzi najrozmanitejšie ekosystémy na Zemi a ponoriť sa do jeho tajov si vyžaduje aj istú dávku odvahy. Ak túžite spoznať jeho tajomstvá, pozrite si nový trojdielny dokumentárny seriál JEDEN DEŇ V DIVOČINE, ktorý vás prevedie exotickými miestami našej planéty každú nedeľu, od 3.6. o 16:00 na televíznej stanici VIASAT NATURE.

PANAMA

KOSTARIKA

www.viasatnature.cz

FB: ViasatNatureCZ

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre