Keď sa slonica rozhodne, že je čas, aby malému sloniemu mláďatku zaspievala opatrovateľka uspávanku

581

Pokiaľ sa ľudia o zvieratá starajú a poskytujú im svoju lásku, všetko vyzerá tak, ako by malo. Aj keď niektoré slony a iné živočíchy žijú v prírodných rezerváciách, niekedy to pre nich nie je až také zlé. Najmä ak majú niekoho, kto sa im venuje a stará s veľkou láskou. A nasledujúci príbeh je toho dôkazom.

Toto srdcervúce video zo svätyne voľne žijúcich zvierat poskytuje ďalšie dôkazy, že hudba a starostlivosť sú univerzálnymi jazykmi aj pre slony. Lek Chailert je jednou z opatrovateliek v prírodnom parku slonov, v meste Chiang Mai v Thajsku. Okrem toho, že sa stará o zvieratá počas dňa, má za úlohu im aj spievať.

Photo by youtube

Je zrejmé, že slony majú ľudí radi a niekedy si z nich aj radi vystrelia. Toto malé slonie mláďa sa zabávalo s návštevníkmi, ktorým sa to takisto páčilo. Až prišiel čas na spánok.

„Strčila do mňa a niekam ma nasmerovala. Rozmýšľala som, čo vlastne chce,“ hovorí Chailert. „Nakoniec ma slonica Faa Mai vzala, aby som prišla k malému sloníčatu Thong Ae, ktorého chce prijať za vlastného. Nakoniec som zistila, že Faa Mai chcela, aby som uspala jej malého priateľa a má veľmi rada, keď jej spievam. “

Photo by youtube

Chailert prišla k tesnej blízkosti slonov, sadla si k ním a začala spievať, až kým slonie mláďa zaspala. Táto žena má s nimi veľmi dobrý vzťah. Pozrite si toto milé video.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre