Koncert Johnnyho Deppa bol zrušený. Toto je skutočný dôvod

13061

Očakávaný koncert Johnnyho Deppa a jeho kapely Hollywood Vampires, ktorý sa mal konať dnes večer v Banskej Bystrici, bol zrušený. K zrušeniu vystúpenia sa na sociálnej sieti vyjadrila aj samotná skupina.

Koncert skupiny bol zrušený nielen u nás, ale aj v Budapešti. Dôvodom mali byť zdravotné problémy Johnnyho Deppa, ktoré sa v tomto prípade nepotvrdili. Aký bol teda skutočný dôvod?

Zdroj: wikimedia

„Po príchode na miesto konania na Slovensku, kde sme sa chceli začať pripravovať na dnešné vystúpenie, bolo okamžite jasné, že konštrukcia pódia nebola dostatočne pripravená, a preto bola nebezpečná nielen pre kapelu, ale aj pre publikum,“ tvrdí kapela. Hudobníkov situácia mrzí a veria, že sa raz na Slovensko vrátia.

O zrušenom koncerte sa vyjadrili aj hlavní organizátori a ľudí ubezpečili, že suma za lístky bude každému vrátená.

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre