Koncert Johnnyho Deppa bol zrušený. Toto je skutočný dôvod

13027

Očakávaný koncert Johnnyho Deppa a jeho kapely Hollywood Vampires, ktorý sa mal konať dnes večer v Banskej Bystrici, bol zrušený. K zrušeniu vystúpenia sa na sociálnej sieti vyjadrila aj samotná skupina. 

Koncert skupiny bol zrušený nielen u nás, ale aj v Budapešti. Dôvodom mali byť zdravotné problémy Johnnyho Deppa, ktoré sa v tomto prípade nepotvrdili. Aký bol teda skutočný dôvod? 

900px Johnny Depp 2757
Zdroj: wikimedia

„Po príchode na miesto konania na Slovensku, kde sme sa chceli začať pripravovať na dnešné vystúpenie, bolo okamžite jasné, že konštrukcia pódia nebola dostatočne pripravená, a preto bola nebezpečná nielen pre kapelu, ale aj pre publikum,“ tvrdí kapela. Hudobníkov situácia mrzí a veria, že sa raz na Slovensko vrátia. 

O zrušenom koncerte sa vyjadrili aj hlavní organizátori a ľudí ubezpečili, že suma za lístky bude každému vrátená. 

 

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.