Kozmetické výrobky sa propagujú aj za použitia filtru, no tieto ženy sa s tým rozhodli bojovať

2072

V dnešnom svete plnom reklám s dokonalými fotografiami, ktoré sú častokrát upravené filtrami, je ťažké zistiť čo je skutočné a čo iba umelé. Dokonalá pokožka, žiarivý úsmev či zdravé upravené vlasy, toto všetko je na internete i v televízii. Pri pohľade do zrkadla si teda musia niekedy ženy klásť otázku či s nimi niečo nie je v poriadku.

Treba si však uvedomiť, že veľa z týchto fotografií je iba vyretušovaných a pravda je niekedy inde ako by sa mohlo na pohľad zdať. A vplyvné influencerky sa rozhodli, že začnú proti „umelej dokonalosti“ bojovať, pretože už majú dosť filtrov. Chcú dosiahnuť najmä to, aby boli oveľa prísnejšie pravidlá platiace pre online inzercie kozmetických výrobkov.

S virálnou kampaňou s názvom #Filterdrop začala vizážistka Sasha Louise Pallari. Vyzvala aj ďalšie ženy, aby zverejnili svoje prirodzené tváre bez akéhokoľvek retušu či filtru alebo aj make-upu. Nuž a takých žien vôbec nie je málo, zopár z nich uvidíte na fotografiách nižšie. Niektoré zo žien to vymysleli naozaj originálne a ukázali seba s úpravou aj v úplne prirodzenej podobe.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre