Kráľovná Alžbeta II. napísala záhadný list. Otvoriť sa má až o 62 rokov

1025

Kráľovná Alžbeta II. stihla počas svojho života napísať list, ktorý je možné otvoriť až v roku 2085. List je umiestnený v austrálskom trezore a prekvapením zrejme bude to, komu je adresovaný. Kráľovná ho totiž napísala pre primátora mesta Sydney, ktorý zatiaľ nemusí byť ani na svete.

Zdroj: Youtube

Mnohí sa zrejme pýtate, o čom je tento list. Podľa dostupných informácií, obsah listu nepozná nikto, dokonca ani jej najbližšia rodina. V pokynoch listu je napísané: „Vo vhodný deň, ktorý si v roku 2085 vyberiete, prosím, otvorte túto obálku a odovzdajte občanom mesta Sydney moje posolstvo.“

Zdroj: flickr

Jednou z vecí, ktoré sú známe je, že list bol napísaný v novembri 1986, kedy bola dokončená rekonštrukcia budovy, v ktorej sa list nachádza. Pôvodne mala byť zdemolovaná, no napokon sa rozhodlo inak a historickú budovu zrenovovali. Obsah listu však zostáva záhadou, ktorá bude objasnená až o 62 rokov.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre