Kreslí mizerne, no aj napriek tomu je vyhľadávanou tatérkou a jej popularita stále rastie

25303

Keď sa rozhodnete pre tetovanie, určite si vyberáte toho najlepšieho umelca, ktorý vám dokáže vaše tetovanie urobiť presne tak, ako si to predstavujete. Dnes je už mnoho tatérov a konkurencia je naozaj silná. A možno aj preto sa ľudia stále viac utiekajú k originálnejším nápadom a zručnosti daného umelca idú tak trochu bokom.

Foto od boredpanda

Príkladom takéhoto odbočenia od „stereotypu“ je aj Helen Fernandespvá, ktorá v skutočnosti nevie kresliť. Ľudia ju aj napriek tomu vyhľadávajú a jej kúsky sú v skutočnosti také zlé, že sú až dobré.
Táto Brazílčanka si založila vlastné tetovacie štúdio vo svojom rodnom Salvadore de Bahia. Jej popularita stále rastie a ľudia nemajú problém dať si navždy zmeniť svoje telo práve u nej.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Fernandes sa tomu venuje už tri roky, no okrem toho je aj vizuálnou umelkyňou. „Začala som kresliť, pretože moji rodičia ma brávali so sebou do kostola trikrát do týždňa,“ povedala. „A aby som bola ticho, väčšinou mi dali pero a papier. Kreslila som, pretože sa mi to páčilo.“ Bolo to niečo, čo ju skutočne bavilo a napĺňalo. Nikdy ju však nenapadlo, že by sa niekedy mohla stať umelkyňou.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

„Prispôsobila som svoje ceny oblasti, v ktorej pracujem. V Brazílii priemerné tetovanie stojí okolo 100 amerických dolárov. Samozrejme, záleží na tom, koľko farieb a detailov konkrétny dizajn má. „Myslím, že ľudia majú radi môj štýl, pretože je to roztomilé a vtipné. Tetovanie je niečo veľmi osobné a ja sa snažím, aby to bol čo najväčší zážitok. Trávim toľko času so svojimi zákazníkmi, koľko potrebujú, zároveň rozvíjame nápady spolu,“ dodala umelkyňa.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre