Lady Gaga vystúpila počas nenalíčená. Čo ju k tomu viedlo?

382

Lady Gaga sa za svoje pôsobenie v šoubiznise stala synonymom lesku a extravagancie. Asi si všetci spomíname na jej mäsové šaty a iné módne výstrelky. Jej pieseň Hold My Hand z filmu Top Gun: Maverick bola nominovaná na Oscara 2023 za najlepšiu pôvodnú pieseň. Tentoraz sa však rozhodla zaspievať ju trochu inak. Tentoraz stavila na jednoduchosť a prirodzenosť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LADY GAGA OF THE WORLD (@ladygagaoftheworld)

Gaga vopred oznámila, že sa pre pracovné povinnosti nebude môcť odovzdávania cien zúčastniť ani tam zaspievať svoju pieseň. Tri dni pred podujatím však zavolala organizátorom, že hoci nestihne pripraviť veľkolepú šou, má nápad. Chcela spraviť experiment, preto na poslednú chvíľu vystúpila tak, ako ju doposiaľ diváci nevideli.

Hviezda Klanu Gucci sa predviedla v jednoduchej čiernej róbe značky Versace. Šlo o korzetové šaty s vykrojenou sukňou zdobené slávnym logom značky. Keď však prišiel čas na jej vystúpenie, rozhodla sa pre rázny krok. Na javisko vyšla v čiernom tričku, roztrhaných džínsoch a teniskách. Čo však ľudí prekvapilo najviac bola jej odlíčená tvár. Sama speváčka uviedla, že chcela pôsobiť surovo, aby fanúšikovia videli skutočnú Gagu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LADY GAGA OF THE WORLD (@ladygagaoftheworld)

Pieseň Hold My Hand je pre ňu mimoriadne osobná. Napísala ju v štúdiu s priateľom, čo v nej len umocňuje pocit, že sa všetci navzájom potrebujeme. Speváčka zastáva názor, že každý z nás potrebuje lásku, aby dokázal prejsť všetkými nástrahami života. Všetci potrebujeme hrdinu, no rovnako si musíme uvedomiť, že niekedy je ukrytý v našom vnútri.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.