Letenky z Bratislavy do Bulharského Burgas iba za neuveriteľných 10€ !

986

Bulharsko je jedným z najnavštevovanejších rezortov. Mnoho Slovákov tam mieri za oddychom. Vychutnajte si túto dovolenku a spoznajte Čierne more.

Photo by Anestiev

Letí sa z Bratislavy do bulharského mesta Burgas. Leteckú prepravu zabezpečuje írska spoločnosť Ryanair. Teraz kúpite letenky aj za 10€! Viac na stránke Ryanair.

Termín letu:

Za túto cenu sú však dostupné termíny v rozmedzí od 2 týždňov a viac. Môžete letieť od 3.4. – 17.4.2018. Prípadne môžete ísť aj na dlhšiu dovolenku za takúto cenu. Let trvá necelé 2 hodiny.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo do Bulharska?

– Letecká doprava je pomerne rýchla a pohodlná.

– Priletíte na letisko Burgas, ktoré je iba 25 km od známeho Slnečného pobrežia, ktoré je obľúbené najmä u mladých ľudí. Ponúka bujarí nočný život, ale aj oddych a rôzne aktivity aj pre rodiny s deťmi.

– Po celom letovisku sú dostupné rozličné dopravné prostriedky, ktoré si môžete prenajať, obľúbené sú mopedy, bicykle aj elektrické skútre.

– Môžete sa zúčastniť rôznych výletov, ako napr. plavby na lodi so sprievodcom na rôzne zaujímavé miesta.

– Na Slnečnom pobreží sa ceny pohybujú v dostupných výškach. Nájdete tam reštaurácie, bary, rôzne zábavy pre deti.

bulgaria sun beach fotografia
Foto od akk_rus

Dôležité vedieť pred návštevou Bulharska:

– Ak chcete ísť na Slnečné pobrežie, je nutné si zmeniť peniaze na bulharské levy. Cudzie meny pri platbách tam nie sú akceptované. Nachádza sa tam však mnoho zmenárni.

Ubytovanie:

Zarezervujte si ubytovanie dopredu na stránke Booking.com alebo AirBnB.com.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre