Lockdown sa podľa Matoviča predĺži. Nakoľko je situácia vážna, ľudia by sa nemali navštevovať ani počas Vianoc

2216

Hosťom nedeľnej diskusnej relácie V politike na Ta3 bol minister financií Igor Matovič. V relácii priznal, že predĺženie lockdownu o ďalšie dva týždne je reálne. „O predĺžení lockdownu rozhoduje vláda. Je to jej názor, ale ja ho tiež zdieľam. Myslím si, že lockdown sa predĺži do Vianoc,“ povedal Matovič, ktorý neodporúča ani to, aby sa ľudia stretávali počas sviatkov. To, že zrejme potrvá lockdown dlhšie, naznačil aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský v rozhovore pre Denník N.

Minister financií sa v diskusnej relácii V politike vyjadril aj k téme ministrov zdravotníctva. Matovič neskrýva svoj názor, že Marek Krajčí bol podľa neho lepším šéfom rezortu zdravotníctva. Prácu súčasného ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského okomentoval v relácii slovami: „Robí, čo môže, ale Marek Krajčí bol lepším ministrom!

Aj keď vyjadril Matovič nespokojnosť s výkonom funkcie Lengvarského, skonštatoval, že určite by nesúhlasil s momentálnou výmenou ministrov zdravotníctva, nakoľko zažívame na Slovensku vrchol tretej vlny pandémie.

Zdroj: Ta3

Podľa Igora Matoviča bolo veľkou chybou aj to, že školy zostali otvorené. „SaS so zatvorením nesúhlasila, bola to veľká chyba,“ uviedol Matovič v diskusnej relácii V politike na Ta3. Ide vraj o pohŕdanie odborníkmi, čo v tejto situácii podľa Matoviča nemá miesto.

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre