Lokalitu známej Love Island Villy do dnešného dňa poznal len málokto. Dnes sa to však mení

2754

Milióny ľudí každoročne sledujú dievčatá v bikinách, ktoré si užívajú život. Ak ste niekedy chceli vedieť, kde sa celý ten testosterón počas leta sústredí, tak práve teraz máte vďaka službe google maps možnosť zistiť to.

1 27

Väčšina ľudí vie, že Love Island sa nachádza v blízkosti mesta Sant Llorenc des Cardassar na španielskom ostrove Mallorca, ale len málo ľudí vedelo, kde presne sa nachádza svetoznáma tamojšia vila. No dnes sa všetko zmenilo. Ak sa pozriete na mapy od Google, tak vilu môžete nájsť smerom na východ od ostrova, asi hodinu a pätnásť minút od letiska v Palme, pri ceste nazývanej Ma-3323. Údajne je vo vlastníctve nemeckého milionára, ktorý ju každoročne prenajíma.

2 26

V jej tesnej blízkosti sa nachádza aj Casa Amor. Je to jeden z najštýlovejších domovov, ktorý bol na Mallorke postavený za posledných 20 rokov. „Od okamihu, keď prejdete cez elektrické brány si uvedomíte, že opúšťate skutočný svet a smerujete za mierovou atmosférou pokoja. Dom ponúka úplné súkromie v oblasti výnimočných prírodných krás a malebná dedina Sant Llorenç des Cardassar je vzdialená len 3 km odtiaľ. Dom bol starostlivo navrhnutý tak, aby prijímal prekrásny stredomorský vánok, ktorý ho udržiava príjemne chladný aj na vrchole letných mesiacov. Pre tých klientov, ktorí hľadajú niečo jedinečné, ​​štýlové a predovšetkým pokojné aj elegantné, ​​ponúka dom čarovnú príležitosť.

Zdroj

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.