Ľudia na internete hovoria o úžasných celebritách, ktoré stretli a ktoré sú tiež dobrými ľuďmi

476

Verejnosť často stavia celebrity na piedestál. Niekedy ich však vyzdvihujeme, aby sme ich mohli strhnúť. Celé priemyselné odvetvia existujú preto, aby chrlili klebety, ktoré špekulujú o príchodoch a odchodoch z ich života. Najmenšia nerozvážnosť sa zväčšuje, aby ju všetci mohli posúdiť, a z najmenších nitiek sa vytvárajú fámy. Preto sa zdá také vzácne, keď sa o ľuďoch, ktorí strávili roky na verejnosti, nehovoria takmer žiadne zlé veci. Sú to skutočne dobrí ľudia, ktorí sa stali slávnymi a potom využili svoje zvýšené spoločenské postavenie na to, aby vo svete vytvorili viac dobra.

Keanu Reeves

Keanu Reeves. Ten chlapík robí… TAK veľa. Po skončení nakrúcania jedného z jeho filmov kúpil celému štábu bicykle, pomohol jednému chlapíkovi otvoriť reštauráciu, pomohol financovať operáciu, sedel a rozprával sa s bezdomovcom, ten človek je jednoducho všade a z nejakého dôvodu so sebou len tak mimochodom nosí obálky s peniazmi. Ľudia ho milujú z nejakého dôvodu.

Zdroj: Picasa/WikimediaCommons

Brendan Fraser

Brendan Fraser, existuje dôvod, prečo ho toľko ľudí miluje aj po toľkých rokoch. Moja dcéra sa s ním odfotila na jednom cone a on jej pochválil oblečenie a na fotke ju objal. Vždy ho milovala a zo svojho „brendanovského opojenia“ neopadla celé mesiace. Väčšina celebrít tam s vami len stojí a nekomunikuje. On je skvost!

Zdroj: Charlie Llewellin 2008/Flickr

Robin Williams

Už nie je nažive, ale Robin Williams bude pre mňa vždy výnimočný. Pred rokmi som ako zdravotník pracoval na mnohých slávnostných podujatiach/odovzdávaní cien a na filmových scénach. Stretol som svoju hŕstku celebrít a na jednej benefičnej akcii som sa stretol aj s Robinom Williamsom. Bol v podstate moderátorom, a keď práve nehovoril na pódiu, prišiel do nášho priestoru a rozprával sa s mojou partnerkou a so mnou. A prisahám Bohu, že je to ten najmilší a najzábavnejší človek, akého som kedy v živote stretol. Neustále sme mu hovorili, aby spomalil, pretože sme sa nechceli pristihnúť pri smiechu, keďže podujatie, na ktorom sme boli, malo za cieľ vyzbierať peniaze pre pacientov s rakovinou. Potom sa nám snažil dať prepitné, čo sme nemohli prijať, takže dokonca išiel za majiteľom, ktorý nám potom odovzdal sumu, ktorú nám dal ako prepitné, čo bolo prinajmenšom veľkorysé. Na ten deň prinajmenšom nikdy nezabudnem.

Zdroj: WikimediaCommons

Steve Buscemi

Bol som na jednom podujatí v Carnegie Hall a balkón bol plný celebrít – Paul McCartney, Paul Newman, Woody Harrelson, Jerry Seinfeld, Alec Baldwin atď. a Steve Buscemi. Bol jediný, kto sa pozeral dole, keď sme vychádzali hlavnou uličkou, tak som mu zamával. Na tvári sa mu vyčaril veľký úsmev a veľmi nadšene mi zamával späť. Odvtedy sa stal mojím obľúbencom.

Zdroj: WikimediaCommons

Dolly Partonová

Narodila sa a vyrastala vo východnej TN. Dollywood a jej ďalšie podniky zamestnávajú obrovské množstvo ľudí a obetiam lesných požiarov darovala smiešnu sumu, aby ľudia mali kde bývať a čo jesť. Väčšinu svojich charitatívnych a aktivistických aktivít robí v tichosti, aby neodvádzala pozornosť od problémov a nerobila z nich niečo pre seba. Nič neskrýva, len… to robí. Ako malá žena s veľkými prsiami, ktorá bola ako dieťa/násťročná šikanovaná, jej príklad znamenal veľmi veľa. Iste, má veľké vlasy, krikľavý mejkap a veľký výstrih, ale nie je hlúpa, bezcenná ani „gýčová“.

Zdroj: Alejo Castillo/Flickr

Denzel Washington

Môj spolupracovník hral v tom istom univerzitnom futbalovom tíme (Morehouse) ako Denzelov syn. Denzel často navštevoval zápasy a podujatia; vždy sedel na tribúne s ostatnými rodičmi atď. Na jednom zápase vonku prišiel na tribúnu sprievod a spýtal sa pána Washingtona, či by radšej nesedel v kancelárskom apartmáne, a Denzel odpovedal: „Len ak pozývate všetkých rodičov.“ Zostal na tribúne… Spolupracovník povedal, že Denzel poznal takmer všetky krstné mená hráčov a ich rodičov a rád rozprával o futbale.

Zdroj:Nathan Congleton/Flickr

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre