Ľudia zaplatili spoločnosti viac než $100,000 aby bezdôvodne kopala dieru

246
cad3

Ak poznáte Cards Against Humanity, tak určite viete, že ich tvorcovia majú tak trochu špecifický prístup k zákazníkom a celkovo k ich biznisu. V akcii na Black Friday v roku 2016 prinútili ľudí zaplatiť im $100,000 aby bezdôvodne kopali dieru.

Podarilo sa im presvedčiť internetových užívateľov aby „vyhodili svoje peniaze do diery“ a to tak, že za každých $5, ktoré ľudia darovali, najali bager a ten kopal 16 sekúnd.

Peniaze, ktoré sa im podarilo vyzbierať v tejto akcii nazvanej „Holliday Hole“ neboli darované charite, pretože v ich FAQ sa píše: „Prečo dávate toľko peňazí na charitu? Sú to vaše peniaze.“ V roku 2015 z ich kampane, kde predávali za $5 doslova „bull shit“ v krabičke, tieto peniaze na charitu poputovali.

zdroj1, zdroj2

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre