Margot Robbie nenominovali ako herečku na Oscara: Teraz sa otvorene vyjadrila!

849

Známa austrálska herečka Margot Robbie minulý rok zahviezdila vo filme Barbie. Práve tento počin a snímka Oppenheimer v rámci filmových noviniek vzbudili za minulý rok najväčšiu pozornosť širokej verejnosti. Teraz Margot otvorene prehovorila o nomináciách na Oscara.

Margot Robbie je 33-ročná herečka z Austrálie. V roku 2023 si zahrala hlavnú úlohu v snímke Barbie, ktorá patrí medzi 10 nominovaných filmov na Oscara. Na prekvapenie mnohých ale Margot chýba v nominácii na Oscara pre najlepšieho herca/herečku v hlavnej úlohe.

„Nie je spôsob, ako cítiť smútok, keď viete, že ste požehnaný,“ vyhlásila Margot pre NBC News. Tú viac znepokojilo, že nominácie na Oscara sa nedočkala režisérka počinu Barbie Greta Gerwig (40). „Samozrejme, myslím si, že Greta mala byť nominovaná ako režisérka,“ dodala Robbie.

Napriek týmto dvom absenciám v nomináciách (Margot Robbie ako herečka a Greta Gerwig akor režisérka), má film Barbie hneď 8 nominácií na Oscara.

Nominovaný je v kategóriách najlepší film, upravený scenár, herec vo vedľajšej úlohe (Ryan Gosling), herečka vo vedľajšej úlohe (America Ferrera), kostýmový dizajn, produkčný dizajn a ďalšie dve nominácie sú za pôvodnú pieseň.

Margot Robbie ďalej pre spomínané NBC News uviedla: „Reakcie ľudí na film boli najväčšou odmenou celého tohto zážitku.“ Len pre úplnosť dodáme, že tohtoročné odovzdávanie Oscarov je naplánované v noci z 1O. na 11. marca 2024 nášho času. Čo si myslíte vy, mala byť Margot nominovaná?

2d169fa4 255d 4f23 88df bef48e4880bf
Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.