McDonald prichádza s ponukou cateringu na svadbu. Čo všetko takýto balíček obsahuje?

1160

McDonald je tu pre vás, ak by ste sa rozhodli pre netradičný svadobný catering. Reťazec rýchleho občerstvenia totiž nedávno oznámil, že hoci je svadba v jednej z jeho reštaurácií stále len zaujímavou predstavou, pripravil si pre vás niečo iné. Ponúka svadobné balíčky pre každého, kto chce počas svojho dňa jesť ich obľúbené kuracie nugetky. Má to však jeden háčik.

Zdroj: Crusier/Wikimedia Commons

Zatiaľ to funguje len v jednej krajine. Novomanželia v indonézskej Jakarte môžu hostí na svadbe pohostiť kuracími nugetkami alebo hamburgermi. Oznámili to na indonézskom instagramovom účte McDonaldu, kde približujú aj obsah takéhoto balíčka. Za približne 230$ by ste dostali sto kuracích hamburgerov a sto škatuliek so štyrmi kuracími nugetkami. K dispozícii sú údajne aj rôzne iné zaujímavé balíčky s minimálnou objednávkou 200 kusov.

Zdroj: Pxfuel

Ponuka sa neobmedzuje len na kuracie mäso. Okrem jedla McDonald poskytuje aj stánky s jedlom, avšak za príplatok. Problémom nie je ani vyšší počet hostí, spoločnosť je pripravená aj na väčšie objednávky. Treba už len počkať, kedy podobné ponuky balíčkov dorazia aj k nám. Chceli by ste na svadbe catering od McDonaldu?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre