Neuveriteľné! Medveď vošiel chlapíkovi na dvor, užíval si vírivku, vypil mu drink a pokračoval ďalej+ Video

1575

Mark Hough z Altadeny v Kalifornii si chcel užiť na svojej záhrade, no nepozvaný hosť prerušil jeho plány. „Tak som vstal, pozrel sa do kríkov a hľa, medveď sa prediera cez môj plot,“ povedal Hough. Zaujatý okolím, šelma okamžite opustila akékoľvek plány, ktoré mala a rozhodla sa trochu zabaviť.

Hough okamžite po spozorovaní medveďa radšej vošiel dovnútra, zatiaľ čo ten si užíval vírivku. Chlapík si uvedomil, že pravdepodobne mu nikto neuverí, a tak nahral video z tohto bizarného príbehu.

Medveď si pochutnal aj na jeho margarite. Ako čas plynul, Hough sa začal rozprávať so svojim susedom a odrazu zbadal, že medveď už odpočíva na strome. „Takže si už doprial margaritu, vírivku a bol pripravený na ďalšiu činnosť – spánok,“ povedal Hough. Medveď sa nakoniec po čase strávenom na tejto záhade rozhodol, že ju opustí a vydal sa dole ulicou. „Musím povedať, že to bol naozaj zaujímavý piatok.“

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Pozrite si aj krátke video:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre