Milujete Jurský svet? Máme pre vás skvelú správu – onedlho otvoria brány novej a skutočnej jedinečnej atrakcie!

1721

Spoločnosť Universal Studios odhalila prvé podrobnosti o svojej novej atrakcii, ktorú vytvorili na základe filmov Jurassic World. Konkrétne sa jedná o raft.

Zábavný park v Hollywoode tak nahradí pôvodnú atrakciu Jurského parku, ktorá bola uzavretá len minulý rok a od roku 1996 nadchýnala filmových fanúšikov. Je sľubné, že nová „mega atrakcia“ nazvaná Jurassic World – The Ride, bude obsahovať nových animatronických dinosaurov z filmov Jurassic World, nové tematické prostredie a vzrušujúci vodopád vysoký 25 metrov.

universal studio fotografia
Foto od ahmadtarek

Atrakciu otvoria tento rok v lete a bude obklopená rovnakým zábavným parkom, ako je znázornený aj vo filme Jurský svet. Okrem nových dinosaurov, vytiahli stavitelia celkom svieži scénický dizajn a využili priekopnícku technológiu. Návštevníci si budú môcť počas jazdy pozrieť zaujímavé videá, ktoré obsahujú fakty a informácie o dinosauroch. Je to veľký krok vpred, pretože hostia sa dozvedia o týchto impozantných prehistorických tvoroch veľmi veľa.

Pri plavbe na špeciálne navrhnutých raftoch sa budú hostia pohybovať v bujnom prostredí hustej vegetácie s dinosaurami v ich tesnej blízkosti. Pocity zo stretnutia s takými stvoreniami, ako sú Stegosaurus či Parasaurolophus, sa rýchlo zmenia, keď sa objavia draví Velociraptori a Dilophosaurus, ktorí vám trochu zdvihnú adrenalín. No to, na čo sa hostia budú tešiť zrejme najviac, je Tyranosaurus Rex. A keď začne bojovať s iným dinosaurom, vodopád bude jediný únikový východ.

jurassic world fotografia
Foto od KJGarbutt

Táto ambiciózna jazda sa odohráva v zrealizovanej „ocenenej a inšpirovanej mysli“ spoločnosti Universal Creative, ktorá za svoju prácu získala mnohé ocenenia od rôznych spoločnosti, ale aj osobností ako je napr. Steven Spielberg. K nahliadnutiu bude aj Raptor, z filmov známy ako Blue, a to spolu s ďalšími dravcami tohto druhu. Okrem toho, nová interaktívna oblasť Dino Play bude obsahovať vzdelávacie komponenty v priestore, kde sa deti všetkých vekových kategórií môžu zúčastniť vykopávok a skúmať obrovské fosílie dinosaurov. Prvé snímky tohto jedinečného miesta zatiaľ známe nie sú.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre