Milujete Nutellu? Navštívte tento nutellový hotel, ktorý sa otvára už budúci rok v januári

821

Milujete Nuttelu? Navštívte nuttelový hotel! Zdá sa vám to ako sen? Nuž, čoskoro ním už byť nemusí. V Kalifornii totiž čoskoro otvoria brány prvého hotelu tohto druhu na svete. Pop-up hotel s tematikou spomínanej pochúťky nájdete v kalifornskom údolí Napa.

V prípade, že sa nachádzate za veľkou mlákou, alebo sa tam chystáte, možno sa vám tieto informácie zídu a čoskoro sa budete môcť pochváliť množstvom čokoládových zážitkov. Hotella Nutella samozrejme ponúkne veľa sladkých pochúťok, ako aj interaktívne raňajky s tímom kuchárov od Nutelly, a to počas celého víkendového pobytu. Šéfkuchár reštaurácie Food Network, Geoffrey Zakarian ukáže hosťom, ako si pripraviť perfektné raňajky, zatiaľ čo televízna osobnosť Tanya Holland bude po ruke, aby mohla naservírovať svoje vlastné raňajky. Zamestnanci zo spoločnosti DanCakes zas naučia návštevníkov, ako si upiecť nezabudnuteľné palacinky s cieľom preukázať, že raňajky sú skutočne najdôležitejším jedlom dňa.

Hotella Nutella bude otvorený v januári 2020, ale nebude jednoduché sa tam dostať. Nie je to totiž klasický hotel. Aby ste vôbec dostali šancu zostať v ňom, musíte poslať video dokazujúce, prečo Nutella robí vaše ráno tak výnimočné. Ide totiž o to, aby ste ukázali, že si zaslúžite príležitosť práve vy a nie ostatní. Šancu prihlásiť sa budú mať záujemcovia do 8. decembra. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke Hotella Nutella alebo sledujte #HotellaNutella na sociálnych sieťach. Výherná cena zahŕňa spiatočnú letenku pre jedného výhercu a jeho spoločníka, ako aj ubytovanie na tri dni a dve noci, taktiež prepravu z letiska a, samozrejme, kreatívne raňajky.

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre