MIMORIADNA SPRÁVA: V rieke neďaleko Bratislavy našli zviazané ľudské telo

404

V toku Malého Dunaja, neďaleko Bratislavy, našli zviazané ľudské telo, ktorého časť trčala nad hladinou, informovala TV JOJ. Ľudské ostatky sú už v značnom rozklade, keďže boli vo vode už dlhší čas. Mŕtvolu našli pracovníci, ktorí na člne čistili okolie. Na miesto zavolali aj kriminalistických technikov.

Panoramio upload bot/wikimediacommons

„Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci boli dnes krátko pred 10.30 h vyslaní k prevereniu oznámenia o náleze tela bez známok života vo vodnom toku rieky Malého Dunaja, v katastrálnom území obce Zálesie,“ informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Podľa jeho slov policajti na mieste v súčasnosti vykonávajú potrebné úkony, akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytnú bližšie informácie.

Zdroj

Podľa jeho slov policajti na mieste v súčasnosti vykonávajú potrebné úkony, akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytnú bližšie informácie.
Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre