Mladá fotografka zachytáva krásny vzťah medzi psíkom a kačkou jedinečným spôsobom

681

Natacha je 18-ročná amatérska fotografka, ktorá žije na farme na juhu Francúzska. Ako sama tvrdí, miluje zvieratá a fotografovanie. Sú to jej dve najväčšie vášne a keď ich spojí v jedno, potom z toho vzniknú zaujímavú kúsky.

„Moja najnovšia séria fotografií je o priateľstve medzi mojím psom a kačicou,“ povedala šikovná fotografka. Psík je nemecký ovčiak a kačica je indická kačka. Psík nesie meno Vendetta a je to extrémne priateľský tvor, s každým človekom i zvieraťom vychádza veľmi dobre. Inak tomu nebolo ani v prípade nezvyčajného vzťahu medzi týmito zvieratami.

Vendetta miluje vodu a spolu s majiteľkou navštevuje neďaleké jazero, no najnovšie s nimi chodí aj kačka Lemony. Postupne spolu začala chodiť táto trojica dokonca aj do mesta. Pre majiteľku znamená tento projekt veľmi veľa a je rada, že môže takýmto spôsobom prispieť k tomu, aby na kačicu pozerali ľudia aj trochu z iného pohľadu.

Pozrite si niektoré z krásnych záberov:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre