Mladá žena si prerobila starú dodávku aby sa mohla so svojim psom vydať na cesty svetom

1143

Marina Piro mala strašné nutkanie sa pohnúť, začať cestovať a objavovať svet. Narodila sa v Taliansku, žila v UK a momentálne cestuje po celom svete so svojim labradorom menom Odie. Cestujú spolu v malej svojpomocne prerobenej dodávke, ktorá tiež dostala meno a volá sa Pam.

 

 

Jej auto je 5 dverový Renault Kangoo z roku 2001, ktorý si vlastnoručne 2 mesiace postupne prerábala. Predtým, než ho zmenila na svoj domov vytiahla zo zadu všetok interér a začala tvoriť. Vyrobila si tam pohodlnú posteľ na mieru, jednoduchú kuchynku, nejaké svetlá a dokonca pridala aj živé rastlinky.

 

 

 

 

 

 

 

Ale prečo sa rozhodla cestovať práve dodávkou, keď dnes môže človek jednoducho nasadnúť na lietadlo? „Hlavným dôvodom prečo som sa rozhodla takto je, že som chcela vziať so sebou Odie“, vyjadrila sa Mariana na svojej stránke, „Dodávka sa zdala ako najprijateľnejšie riešenie. Veľa cestovných spoločností neumožňuje cestovať zvieratám a o nič ľahšie nie je zohnať ubytovanie, kde vítajú zvieratá s otvorenou náručou.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroje: Instagram | Pam the Van (h/t: designyoutrust)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre