Mladý pár cestovateľov sa najnovšie preslávil nebezpečnou fotografiou, ktorá si vyslúžila skôr kritiku, ako uznanie

684

Mladý pár žije život, aký si vysníval. Cestujú po svete a užívajú si. No to nie je to, prečo pritiahli toľko pozornosti. Aby mali čo najlepšiu fotografiu, tak sú, zdá sa, ochotní riskovať vlastné životy. A to je ten dôvod, prečo ich ľudia začali kritizovať.

33-ročná Kelly Castille a 32-ročný Kody Workman sú blogeri, ktorí sa tomu venujú na plný úväzok. Svoje sídlo majú na Bali, no pôvodne pochádzajú z Louisiany, respektíve Michiganu. Na Instagrame zdieľali fotografiu, ktorá vyvolala búrlivé vášne. Kelly na nej odvážne visí z okraja niekoľko metrov vysokého bazéna, zatiaľ čo bozkáva priateľa Kodyho. Zatiaľ čo pár trvá na tom, že pri tejto scéne urobili všetky preventívne opatrenia, čelia veľkej kritike svojich fanúšikov na Instagrame.

View this post on Instagram

?? Our greatest strength in life, our most important principle, is discernment. Only you can know your body, feel the space around you and understand your capabilities. We would all do well to remember this, knowing that not every action, style or path we witness through others is or should be, replicated. At the end of the day we are to hold ourselves accountable for the decisions that we make. ※ ?? La mejor fortaleza en la vida, el moral más importante, es discernimiento. Solo puedes entender tu cuerpo, sentir el espacio que te rodea y comprender tus capacidades. Haríamos bien en recorder este, sabiendo que no toda acción, estilo o camino que presenciamos por otros es o debe ser, replicado. Al final del dia, somos responsables de las decisiones que hacemos. ※ Thank you @kayonjungleresort for an unforgettable experience! ※ ※ #balitravel #couplesgoals #ilovetravel #bestplaces #baligasm #ubud #balitravel #novios #junglelife #viajeros #wetravel #travelinspo #adventurous #indonesiaparadise #speechlessplaces #infinitypool #welltraveled #earthpix #baliholiday

A post shared by KELLY + KODY (@positravelty) on

Fotografia podnietila divokú diskusiu, pričom mnohí ľudia označujú tento čin páru za nebezpečný a hlúpy. Pričom niektorí poukazujú aj na to, že môžu inšpirovať ďalších ľudí, ktorí ich budú chcieť napodobniť a nemusí to dopadnúť šťastne. Tento pár v popise fotografií zanechal takýto odkaz: „Našou najväčšou silou v živote, naším najdôležitejším princípom je byť odlišní. Iba vy môžete poznať svoje telo, cítiť priestor okolo seba a pochopiť svoje schopnosti. Nie každá akcia, štýl alebo cesta, o ktorej sme svedkami, by mala byť napodobňovaná inými. Vždy sa držíme zodpovednosti za rozhodnutia, ktoré urobíme.“ Mnohí kritizovali za toto konanie muža, no Kelly povedala, že to bola práve jej myšlienka a vôbec ju neľutujú. Svoje telá poznajú a vedia, čo si môžu dovoliť. Ľudia však v kritike pokračovali a autori si prečítali viac negatívnych ako tých pozitívnych odkazov.

Niektoré z odkazov znejú nasledovne:

„Či už sa jedná o bazén, o Grand Canyon alebo niečo iné, vždy sa nájdu hlúpi ľudia, ktorí nebudú mať dostatok sily zvládnuť niečo také. Dôležitejšie pre nich bude mať cool fotografie na Instagrame, no niekto by sa mohol vážne zraniť alebo ešte niečo horšie!“

„Mám pocit, že títo ľudia ovplyvňujú ďalších, aby riskovali svoje životy pre vytvorenie nebezpečnej fotografie.“

„Učíte iných ľudí, ako byť hlúpymi a riskovať vlastný život.“

Iní im zanechala aj o niečo pozitívnejšie komentáre:

„Toto je definícia dôvery. Vyzerá to krásne, ale buďte opatrní.“

„Je to veľmi bláznivé, no treba uznať, že výsledok naozaj stojí za to.“

„Aby som bol úprimný, na takéto fotografie sa pozerám so strachom, no milujem vaše fotografie.“

Pár je známy svojimi odvážnymi fotografiami, no ani jedna nebola až takáto. Tu sú ďalšie zaujímavé zábery, ktoré sú skutočne dychberúce. Je zjavné, že odvaha týmto ľuďom nechýba.

View this post on Instagram

?? The key is to do the things that make you uncomfortable, testing your boundaries, due simply to the confrontation. When we face the things that encourage a step back, we can then summon the courage to step forward. If we push past our barriers, we find opportunity and freedom in everything. ※ ?? El clave es hacer lo que se hace sentir incómodo, desafiando las fronteras, debido simplemente por el enfrentamiente. Cuando encaramos las cosas que motivan un paso atrás, podemos reunir el coraje a dar un paso al frente. Si nos abrimos camino por las barreras, encontrarémos oportunidades y libertad en todo. ※ ※ #travelstoke #whenincebu #choosephilippines #cliffjumping #expedition #explorenation #lifeabroad #getoutthere #summerlife #junglevibes #natureseekers #purenature #neature #jumpshot #traveladdicted #exploreph #islandofadventure #waterfalls #couplegoals❤

A post shared by KELLY + KODY (@positravelty) on

View this post on Instagram

It seems common to view travel as something difficult, to believe planning ahead is a must. The reality is that, in a lot of instances, parts of our world can be easily explored. Would it surprise you to hear that the trip from our guesthouse to this view took less than half an hour? You don’t need to go far, exploration is always close if you look for it. ※ Use #positravelty to join our community! ※ #thailand #kohtao #hiking #neverstopexploring #travelnow #travelstoke #islandlife #worldtraveler #beach #mytinyatlas #bestvacations #travellover #happiness #love #couplesgoals #traveldestination #lifewelltravelled #optoutside #timeoutsociety #view #travelcouple #travelinspiration #beachbody #fitspo #summer #seetheworld #nomad #roamtheplanet

A post shared by KELLY + KODY (@positravelty) on

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre