Moderné oblečenie prestal nosiť vo svojich 14 rokoch. Dnes v jeho šatníku nájdete už iba historické odevy

6486

Všetci prežívame rôzne životné situácie, ktoré si vyžadujú pekné oblečenie. Niektorí však chodia vyobliekaní každý deň. Tento chlap z Brightonu ale chápe módu po svojom. Odmieta sa obliekať tak, ako väčšina ľudí, čiže podľa súčasnej módy. On sa jednoducho rozhodol, že bude nosiť oblečenie z čias dávno minulých.

25-ročný Zack Mc Leod Pinsent moderné oblečenie pred pár rokmi celkom zavrhol. Mnoho rokov ho síce nosil, ale každú sekundu ho nenávidel viac a viac, a preto začal pracovať ako krajčír. Historické kostýmy si tak šije úplne sám. V jeho šatníku nájdete už iba tie. Tento mladý muž si spomína, ako spálil svoje posledné rifle, keď mal iba 14 rokov. Hoci to mnohým ľuďom pripadá trochu zvláštne, no v takýto módny vkus pevne verí a názor iných ho nezaujíma.

Jediné, na čom mu naozaj záleží je, aby sa cítil výborne s tým, čo nosí. A niektorí ľudia sa skutočne zaujímajú a oceňujú to, čo robí. Tento skromný chlap šije mužské a dámske odevy podľa módy od 60-tych do dvadsiatych rokov minulého storočia, pričom jeho hlavným zameraním je obdobie gruzínskej a regentskej doby. Vďaka svojim šikovným rukám rozbehol vlastný biznis a momentálne už prijíma objednávky z rôznych krajín.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre