Muž sa preslávil známou optickou ilúziou. Teraz mu za pokus o vraždu manželky hrozí väzenie

2343

Spomínate si na šaty, ktoré boli podľa niektorých modro-čierne a podľa iných zlato-biele? Táto optická ilúzia sa stala virálnou a medzi ľuďmi rozprúdila mnohé debaty.

Škót Keir Johnston, ktorý sa preslávil vďaka tejto optickej ilúzii, môže skončiť za mrežami. Nielenže sa k svojej žene správal násilnícky, ale sa ju aj pokúsil zabiť. Svoju manželku týral viac ako 11 rokov a dnes konečne vyšla pravda najavo. Napriek tomu všetky obvinenia Keir rázne popiera.

Zdroj: Youtube

Optická ilúzia pobláznila ľudí

Optická ilúzia si získala milióny ľudí a dostala pomenovanie The Dress That Broke the Internet, čo v preklade znamená Šaty, ktoré zničili internet. Mnohých z vás zrejme zaujíma aj to, aký majú šaty súvis s Keirom. Preslávili sa v roku 2015, keď ich mala Johnstonova svokra oblečené na svadbe a jeden z hostí ich uverejnil na internete.

Zdroj: wikimedia

Ako vidíte šaty vy? Sú podľa vás modro-čierne alebo zlato-biele?

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre