Muž sa sťažoval na bolesti brucha. Lekári mu našli v tele viac ako 60 rôznych predmetov

2229

Lekári z indického mesta Moga zostali v šoku pri pohľade na röntgen. 35-ročný muž sa sťažoval na obrovské bolesti brucha. Röntgen ukázal, že mal v bruchu viac ako 60 rôznych predmetov. Medzi nimi sa nachádzali skrutky, cigaretové ohorky, slúchadlá, skrutkovače, rôzne káble či retiazky.

Snimka obrazovky 2023 09 30 213115
Zdroj: Youtube

Lekári sa rozhodli pre okamžitú operáciu, ktorou sa podarilo predmety úspešné odstrániť. Horšie je na tom stav pacienta. Muž je v kritickom stave a na umelej pľúcnej ventilácii.

Muž trpel bolesťami približne dva rok a do nemocnice prišiel až vo veľmi vážnom stave. Jeho rodina bola prekvapená zo zistenia. Ukázalo sa, že muž trpí syndrómom Pica. Táto porucha sa prejavuje nutkaním jesť nejedlé predmety, ktoré nedokáže telo človeka stráviť. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.