Muž sa vyhýbal plateniu v reštauráciách netradičným spôsobom. Podarilo sa mu to viac ako 20-krát

1018

Jedlo zdarma by v reštauráciách prijali viacerí. Litovčanovi žijúcemu v Španielsku sa to podarilo, a nie raz. Muž sa vyhýbal plateniu netradičným spôsobom, ktorý zafungoval viac ako 20-krát. 

Muž predstieral infarkt v turistickej oblasti Alicante, zakaždým sa dramaticky chytil za hruď a spadol na zem. Dokonca bol schopný zájsť až tak ďaleko, že požiadal o lekársku pomoc.

Snimka obrazovky 2023 10 22 163024
Zdroj: freepik

Muž vystupoval ako ruský turista, ktorý nevie po španielsky. Mal vo zvyku objednávať si jedlá s morskými plodmi a obliekať sa do značkových vecí, aby nevzbudzoval podozrenie.  

Jeho posledný pokus nedopadol podľa jeho predstáv. Vyhovoril sa, že si ide do hotela pre peniaze, no keď ho zamestnanci nenechali odísť, hodil sa na zem a tváril sa, že omdlel. Manažér reštaurácie ohodnotil tento pokus ako veľmi teatrálny. 

Podvodník skončil v rukách polície. Spáchal drobné zločiny, čo sa však môže zmeniť, ak sa reštaurácie rozhodnú spojiť a podať spoločné trestné oznámenie. 

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.