V roku 2018 bol Anil Koppula pri pôrode svojej manželky. Muž z Austrálie na sebe od pôrodu údajne spozoroval rôzne psychické problémy, ktoré viedli až k rozpadu manželstva. Trpí konkrétne psychotickou poruchou, ktorú však bližšie nešpecifikoval. 

Koppula sa domnieva, že všetky problémy mu spôsobil práve cisársky rez. Po niekoľkých rokoch sa preto rozhodol nemocnicu v Melbourne zažalovať. Od nemocnice požaduje odškodné vo výške 1 miliardy dolárov.

Zdroj: freepik

Koppula sa vyjadril, že ho personál nemocnice prehováral, aby bol počas pôrodu pri svojej manželke. Na ich návrh nakoniec pristúpil. Počas zákroku však videl krv a niektoré vnútorné orgány ženy, čo mu spôsobilo traumu. 

Muž doviedol tento prípad až na súd. Sudca žalobu zamietol a podľa jeho slov išlo len o zneužitie súdneho procesu.

ZDROJ

Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.