Myslíte si, že najlepšia dovolenka je o luxuse? Nuž, nie je to tak a my vás o tom presvedčíme

1347

Dobrodružné povahy nevyhľadávajú ten najväčší luxus v podobe 5* hotela, k šťastiu im zväčša stačí iba stan a tá správna spoločnosť. Ak si dokážete odoprieť všetky výdobytky dnešnej doby a zažiť niečo skutočne dobrodružné, vyskúšajte vymeniť svoje pohodlie za domov na cestách.

Kempovať znamená aj to, že opustíte televíziu, internet, zanecháte za sebou stres a svoju dovolenku si užijete v jedinečnej prírode. Ak však nie ste na niečo také pripravení, alebo si myslíte, že to nie je nič pre vás, tak tento instagramový účet vás možno prekvapí o opaku. Ukážeme vám totiž spôsob, ako urobiť zážitok ešte viac pohlcujúcim.

Zaobstarajte si stan a vydajte sa na krásne miesta, z ktorých budete mať husiu kožu, kde budete priamo zo stanu pozorovať západ aj východ Slnka, či hory pred vami, alebo údolia pod vami.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre