Nádherné sicílske mestečko rozdáva domčeky zdarma!

475

Kvôli drastickému zníženiu obyvateľstva sa vedenie sicílskeho mestečka Gangi rozhodlo poskytovať staré domčeky ľudom, ktorí sa tam rozhodnú trvalo žiť. Dôvod je totiž ten, že niekedy mestečko s počtom obyvateľov 16 000 sa drasticky znížil až na číslo 7000. Nedostatok lokálneho podnikania a prázdne domy tak ohorzujú samotnú existenciu nádherného malebného mestečka.

mestecko

Vedenie teda vypustilo tlačovú správu v ktorej nádpis napísaný veĺkými písmenami “ FREE HOUSES IN GANGI“ pritiahne pozornosť snaď každého človeka . Požiadať o domčeky tak môžu jednotlivci alebo aj celé spoločnosti, ktoré by chceli v mestečku rozvíjať turizmus a premeniť ich na hotely.

mestecko 15

mestecko 14

Samozrejme nič nie je tak jednoduché ako sa zdá . Podmienkou totiž je uhradiť náklady spojené s prepisom nehnuteľností a jednak a začať s rekonštrukciou do jedného roka plus musíte dokončiť celkovú rekonštrukciu do troch rokov. Domčekov je spolu okolo 300 .

mestecko 11

mestecko 10

mestecko 8

mestecko 7

mestecko 6

mestecko 5

mestecko 4

mestecko 3

mestecko 2

zdroj

 

 

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre