Najhlbšie a najstaršie jazero Bajkal navštevuje táto fotografka už niekoľko rokov a toto sú výsledky jej práce

1476

Kristina je fotografka z Moskvy a už niekoľko rokov je jej srdcovkou jazero Bajkal. Ide o najhlbšie a tiež najstaršie jazero sveta, no treba povedať, že je aj veľmi pekné. Skutočne je tam čo fotografovať. Výsledky jej dlhoročnej práce uvidíte na fotografiách.

Jazero Bajkal má však ešte jedno „naj“ – ide o najčistejšie jazero na planéte. Nachádza sa na Sibíri a je súčasťou Ruska. „Keď som sem prišla prvýkrát, vyrazilo mi to dych. Odvtedy sa tu každý rok vraciam, niekedy niekoľkokrát do roka. A to aj napriek tomu, že som veľmi zaneprázdnená,“ povedala fotografka. „Bajkal je veľmi duchovným miestom, kde si každý môže nájsť inšpiráciu alebo útechu pre svoju dušu,“ dodala. Následne povedala, že cestovanie a krásne miesta sú to, čo vás skutočne môže inšpirovať k tvorbe majstrovských diel. Príroda je podľa nej tým najlepším sochárom.

A teraz si už len užite krásne zábery z krásneho jazera:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre