Najlepšie si oddýchnete na dovolenke s wellness službami

55

Nemusíte ísť do kúpeľov, aby ste si vychutnali dovolenku so všetkým, čo k nej patrí – so saunou, vírivkou alebo bazénom. Väčšina ubytovateľov na Slovensku vie, čím si pritiahne pozornosť hostí. Vyberajte si dovolenku tak, aby ste mali čo robiť počas dlhých večerov alebo sychravých dní.

image1

Prečo si hľadať ubytovanie s wellnessom?

Wellness aktivity ako masáže, SPA procedúry, joga či meditácia vám pomôžu uvoľniť sa a odbúrať stres. Takéto dovolenky vám poskytujú príležitosť dobre si oddýchnuť a zregenerovať telo aj myseľ.

Mnohé wellness rezorty a strediská poskytujú hosťom pokojné a relaxačné prostredie, ideálne pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v tichu. To, že si objednáte dovolenku s wellnessom, ešte neznamená, že sa nemôžete vrhnúť aj na ďalšie aktivity. V lete i v zime sa môžete v neznámom regióne vybrať na turistiku, navštíviť zaujímavé kultúrne alebo historické pamiatky, zabaviť sa na svahu alebo si zaplávať v miestnom jazere.

Predvídajte zlé počasie alebo nudu

Vedeli ste, že aj wellness aktivity môžu zlepšiť kvalitu vášho spánku? Ak si teda vyberáte ubytovanie na Slovensku, určite si overte, či budete mať počas dovolenky k dispozícii bazény, sauny, rôzne relaxačné programy a ďalšie aktivity, ktoré prispievajú k celkovému pocitu pohody. Veď čo je príjemnejšie ako skombinovať dovolenkový zážitok so starostlivosťou o zdravie a pohodu tela aj mysle? Pokiaľ počasie nebude priať kúpaniu v nekrytom bazéne, okúpete sa vo vírivke alebo si užijete saunovanie. Ak ste po celodennej turistike alebo lyžovaní vyčerpaní, nič vás nevzpruží lepšie.

Dlho hľadať nebudete

Ak už viete, ktorú časť Slovenska by ste si počas voľných dní radi prezreli, nastal dôležitý okamih – vybrať si vhodné ubytovanie. Zhodli sme sa na jednom, že to musí byť ubytovanie s wellnessom. Máte ďalšie podmienky? Možno vám záleží na tom, aby sa v stredisku nachádzali preliezačky pre deti, animátori, kozub alebo ohnisko. Prehľadné filtre na stránke fiemso.com vám umožnia vybrať si nielen lokalitu, ale aj ubytovanie, kam majú prístup domáci miláčikovia. Ubytovanie na Slovensku s wellnessom vás ani nemusí čakať príliš ďaleko od vášho bydliska. Nájdete ho v Senci, vo Svätom Antone, v Levoči aj v Demänovskej Doline. Penzióny, chaty, apartmánové domy, takmer všetky ponúkajú turistom rozprávkové prostredie, kde sa dá bez debaty oddýchnuť, tak si rýchlo prezrite aktuálnu ponuku ubytovateľov.  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.