Najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta: Tom Bishop, Generál Glen McMahon alebo Jackie Cogan!

108

Brad Pitt je obľúbený americký herec. Nedávno sme vám priniesli zoznam jeho najlepších filmov. Tentokrát sme si pre vás pripravili najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta. Tento rebríček zostavil Far Out Magazine.

Tom Bishop vo filme Spy Game

Najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta začíname snímkou, kde stvárnil hlavnú rolu spolu s Robertom Redfordom. Spy Game je akčný krimi-thriller z roku 2001.

Autor tejto fotografie je Public Citizen

Mickey O’Neil vo filme Podfu(c)k (Snatch)

Snímka Podfu(c)k z roku 2000 patrí k tým najobľúbenejším vôbec. Hlavnú postavu hrá Jason Statham, ale skvelý tu bol aj Brad, ktorý hral Mickeyho O’Neila.

Glen McMahon vo filme War Machine

War Machine je vojnová komediálna dráma z roku 2017, ktorá však nie je komerčne až tak známa. Stvárnenie generála Glena McMahona však jednoznačne patrí medzi najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta.

Autor tejto fotografie je Georges Biard

Paul Maclean vo filme Kadiaľ tečie rieka (A River Runs Through It)

A River Runs Through It je americká dráma z roku 1992. Okrem Brada sa v hlavných rolách predstavili Craig Sheffer, či Tom Skerritt. Už druhýkrát v tomto článku spomenieme Roberta Redforda. Ten túto snímku režíroval.

Frankie McGuire vo filme Tichý nepriateľ (The Devil’s Own)

Aj Frankie McGuire patrí medzi najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta. Túto postavu hral v americkom filme z roku 1997 The Devil’s Own. Je to akčný dramatický thriller, kde spolu s ním stvárnil hlavnú postavu Harrison Ford.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Floyd vo filme Pravdivá romanca (True Romance)

Pravdivá romanca je romantický krimi-thriller z roku 1993 vyrobený v USA. Tu mal Brad Pitt len vedľajšiu rolu, ale zvládol ju bravúrne. V tých hlavných učinkovali Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper alebo Val Kilmer.

Autor tejto fotografie je Charlotte Smith Hamrick

Roland vo filme Pri Mori (By The Sea)

Aj Roland z filmu By The Sea sa radí medzi najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta. Je to romantická dráma nakrútená v USA v roku 2015. Brad tu hral so svojou (dnes už bývalou) manželkou Angelinou Jolie.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Early Grayce vo filme Kalifornia

Kalifornia je road movie a dramatický krimi-thriller. Je to americký film z roku 1993. Brad Pitt tu hral hlavnú postavu menom Early Grayce.

Autor tejto fotografie je NASA HQ PHOTO

Richard Jones vo filme Babel

Druhé miesto tohto rebríčka najpodceňovanejšie úlohy Brada Pitta obsadzuje postava menom Richard Jones. Toho Brad hral vo filme Babel z roku 2006. Je to americko-francúzsko-mexická dráma, kde okrem neho učinkovali napríklad Cate Blanchett alebo Peter Wight.

Jackie Cogan vo filme Tichý zabijak (Killing Them Softly)

Killing Them Softly je americký krimi-thriller z roku 2012. Film Tichý zabijak nie je komerčne až tak známy, ale Brad Pitt bol ako Jackie Cogan naozaj vynikajúci.

Autor tejto fotografie je NASA HQ PHOTO

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre