Najväčšie škandály v NCIS: Zdravie McGeeho, obťažovanie, či odchod Zivy!

1499

Toto sú najväčšie škandály v NCIS. Tento obľúbený americký seriál sa natáča od roku 2003. Aktuálne má na konte 20 sérií a ďalšia je naplánovaná na rok 2024. Prečítajte si pikošky z prostredia tohto obľúbeného počinu. O viacerých ste možno doteraz ani netušili!

Vyšetrovanie Michaela Weatherlyho

Michael Weatherly stvárnil Anthonyho DiNozza a práve on sa postaral o incident, ktorý sa zaradil medzi najväčšie škandály v NCIS. Herečka Eliza Dushku ho obvinila, že mal nevhodné komentáre na jej adresu. Všetko sa nakoniec vyriešilo mimosúdne.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Pes Marka Harmona a Pauley Perrette

Mark Harmon (Gibbs) často nosil na filmový pľac svojho psa. Ten raz pohrýzol člena štábu. Napriek tomu Harmon naďalej psa vodieval do práce so sebou. Vadilo to viacerým hercom, najmä však Pauley Perrette (Abby), ktorá kvôli tomu údajne aj predčasne skončila v seriáli.

Autor tejto fotografie je warriorwoman531

Sasha Alexander a jej odchod

Sasha Alexander hrala agentku Caitlin Toddovú. Zo seriálu odišla kvôli vysokej pracovnej záťaži. To vrhlo zlé svetlo na tvorcov kvôli tlaku a vysokému pracovnému vypätiu, ktoré museli aktéri podstupovať. Aj tento incident sa zaradil medzi najväčšie škandály v NCIS.

Autor tejto fotografie je Mingle MediaTV

Duane Henry

Duane Henry stvárnil epizódnu postavu agenta MI6 Claytona Reevesa. Po čase požiadal o odchod z NCIS, pretože mal pocit, že jeho postava sa dostatočne nevyužíva a túžil po ďalších možnostiach rastu vo svojej filmovej kariére.

Autor tejto fotografie je Olarm81

Odchod Cote de Pablo

Aj odchod herečky Cote de Pablo sa zaradil medzi najväčšie škandály v NCIS. Nešlo však ani tak o škandál, ale skôr o sklamanie fanúšikov. Herečka sa rozhodla opustiť show po ôsmich rokoch, pretože nebola spokojná so scenármi a chcela zanechať hlbší odkaz svojej postave. Hrala Zivu Davidovú.

Autor tejto fotografie je El_Sol

Uniknuté fotky Emily Wickersham

Medzi najväčšie škandály v NCIS sa svojho času zaradila aj kauza uniknutých nahých fotiek. Obeť hackerov bola Emily Wickersham, ktorá hrala v seriáli agentku Eleanor Bishopovú.

Autor tejto fotografie je 石田大智

Wilmer Valderrama zverejnil, čo nemal

Wilmer Valderrama učinkoval v seriáli od roku 2016 ako agent Nicholas Torres. Svojho času na Instagrame nechtiac zverejnil citlivé informácie z prostredia natáčania seriálu. Táto kauza sa, našťastie, vyriešila relatívne rýchlo.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Zdravie Seana Murrayho

Sean Murray hral McGeeho. Hercova váha počas rokov natáčania seriálu kolísala, čo viedlo divákov k strachu o jeho zdravie. Herec po istom čas verejne vyhlásil, že strata hmotnosti bola spôsobená jeho rozhodnutím viesť zdravší životný štýl.

Liza Lapira

Liza Lapira hrala agentku Michelle Lee. Jej odchod zo seriálu nebol dodnes vysvetlený a niektorí diváci ho radia k najväčším záhadám z prostredia NCIS.

Autor tejto fotografie je Javier Hidalgo

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre