Asi najznámejšia herečka pre dospelých šokuje: Koľko peňazí dostávala za jednu scénu?

815

Lana Rhoades je asi najznámejšia herečka pre dospelých, prípadne jedna z najznámejších. V nedávnom otvorenom interview prezradila, koľko peňazí dostávala za jednu scénu.

Meno Lana Rhoades poznajú aj tí, ktorí hanbaté filmy nesledujú. Rodáčka zo Chicaga začínala s filmami pre dospelých ako 19-ročná v roku 2016. Odvtedy spolupracovala s najznámejšími magazínmi či produkčnými spoločnosťami v tomto odvetví. Za všetky spomeňme Hustler, Penthouse alebo Playboy.

V posledných rokoch sa z Lany stala dokonca najznámejšia herečka pre dospelých, prípadne jedna z najznámejších. V rámci každoročných prieskumov patrí k najvyhľadávanejším a jej videá majú najväčší počet zhliadnutí. Dnes však už táto 27-ročná Američanka takéto filmy nenatáča.

Autor fotografie je Toglenn

Pred pár dňami poskytla rozhovor YouTuberovi, ktorý si hovorí Curious Mike. V tomto interview napríklad uviedla, že by bola najradšej, keby boli všetky jej scény zmazané. Zdá sa teda, že modrooká kráska svoju niekdajšiu kariéru poriadne ľutuje.

V spomenutom rozhovore taktiež prezradila, koľko peňazí dostávala za jednu erotickú scénu. Rhoades vyhlásila, že jej cena bola 1200 dolárov za scénu.

Vysvetlila, že veľa dievčat pochádza z malých miest a ich rodiny, pravdepodobne, nemajú peniaze, čo ich môže viesť k presvedčeniu, že je to veľa. Aký je váš názor?

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre