Navštevníci Vatikánu zostali veľmi prekvapení, keď uvideli herca Johna Malkovicha prechádzať sa v pápežskom oblečení

624

Predstavte si, že sa prechádzate po Vatikáne a odrazu zbadáte Johna Malkovicha prechádzať sa po meste v pápežskom oblečení. Presne to sa stalo v týchto dňoch a tento pán spôsobil veľký rozruch. Nuž, nejde o vtip, má to celkom jednoduché vysvetlenie.

Foto od youtube

Jednalo sa totiž o to, že natáčali scény do pripravovaného televízneho seriálu. V „Novom pápežovi“ (čo je vlastne pokračovanie „Mladý pápež“ od Paola Sorrentina, ktorý sa už objavil na HBO) je už jasné, že Malkovich dostal rolu pápeža Jána Pavla III.. Vzhľadom k tomu sa objavil na slávnom námestí Vatikánu v čiernom Popemobile a dokonca dával deťom požehnanie. Práve tieto skutočnosti boli tie, ktoré niektorých z okoloidúcich prekvapili.

Foto od youtube

Známy herec John Malkovich bol dokonca v sprievode litovskej prezidentky Dalie Grybauskaite. Súčasný pápež František však nebol prítomný pri natáčaní tohto seriálu. Ide o druhé natáčanie nového seriálu vo Vatikáne. V novembri nakrúcali scénu, počas ktorej vystúpil tento herec z balkóna v bazilike Sv. Petra. Začiatkom roka zas natáčali v Benátkach. Jude Law, ktorý hral v „Mladom pápežovi“ pápeža Piusa XIII., bude hrať aj v tejto sérii. Dátum premiéry však ešte nebol stanovený.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre