Neuveriteľné šťastie: Muž vyhral $100,000 po predchádzajúcej výhre $2 miliónov

99

Muž zo Severnej Karolíny, ktorý pred dvoma rokmi vyhral $2 milióny v lotérii, opäť získal veľkú výhru – tentoraz $100,000. Tento neuveriteľný príbeh ukazuje, že šťastie môže naozaj udrieť dvakrát.

John Robbins z Wilmingtonu v Severnej Karolíne, znovu uspel v lotérii po tom, čo v roku 2022 získal hlavnú cenu $2 milióny. Tentoraz vyhral $100,000 so stieracím žrebom Black Titanium zakúpeným na tej istej čerpacej stanici.

Zdroj: www.upi.com

Náhoda alebo osud?

Robbins uviedol, že napriek svojej obrovskej výhre z pred dvoch rokov neprestal kupovať stieracie žreby. Jeho najnovšia výhra dokazuje, že šťastie môže prísť viac ako raz.

Výherca plánuje použiť svoju výhru na pomoc miestnej komunite vo Wilmingtone. „Mojím snom je zmeniť situáciu v našom meste. Chcem pomôcť tým, ktorí majú menej šťastia,“ dodal. Robbins sa snaží využiť svoje šťastie na pozitívne účely a zlepšiť životy ľudí okolo seba. Tento príbeh o dvojnásobnej výhre v lotérii je dôkazom toho, že šťastie a vytrvalosť môžu priniesť neuveriteľné výsledky.

ZdrojAlžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre