Neuveriteľný dar od leteckej spoločnosti pre novorodenca narodeného počas letu

3073

Na linke leteckej spoločnosti Cebu Pacific Air Dubaj Filipíny boli cestujúci svedkami zrodu nového života. Na trase cestovala aj tehotná žena, ktorá očakávala svoje babätko až v októbri. Ale život, ako ho poznáme, je nepredvídateľný a babätko sa rozhodlo prísť na svet o niečo skôr. Počas letu prekvapili ženu kontrakcie a bolo zrejmé, že bábätku v jeho ceste na svet už nič nemôže zabrániť.

Ted Aljibe/Getty Images, travelandleisure.com
Ted Aljibe/Getty Images, travelandleisure.com

Naštastie sa na palube lietadla v tom čase nachádzali dve zdravotné sestry, ktoré okamžite pomáhali prekvapenej žene s pôrodom. Vďaka ich šikovnosti a odbornej pomoci sa narodilo zdravé bábätko. Úložný priestor v zadnej časti lietadla sa v okamihu premenil na novorodenecké oddelenie. Našťastie bábätko nemalo žiadne závažné zdravotné problémy.

Aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť pre predčasne narodené bábätko, lietadlo núdzovo pristálo v Indii.

Ilustračná fotografia, pixabay.com
Ilustračná fotografia, pixabay.com

To čo nasledovalo potom, určite šokovalo aj samotnú mamičku. Novorodenec dostal od leteckej spoločnosti štedrý dar – celoživotne môže bezplatne lietať na všetkých linkách leteckej spoločnosti Cebu Pacific Air. Už len musí malý novorodenec dúfať, že letecká spoločnosť neskrachuje.

Na začiatku roku 2016 sa podobný prípad stal na linke leteckej spoločnosti Jet Star. Bábätko dostalo rovnaké meno ako letecká spoločnosť. Dohovie, či rovnaký osud čaká aj novordenca z linky Cebu Pacific Air.

zdroj

 

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre