Nezmeškajte šancu vyskúšať si zipline dráhu, ktorá sa na Eiffelovu vežu vrátila po 2 rokoch, no bude tam len pár dní!

423

O dôvod viac, prečo navštíviť Paríž! Momentálne je tam k dispozícii zaujímavá atrakcia, ktorá je pre odvážlivcov ako stvorená. Tí šťastlivci, ktorí si ju budú môcť vyskúšať, sa spustia z 2. poschodia Eiffelovej veže.

Foto od youtube

Ide o skutočne obľúbenú atrakciu, vďaka ktorej zažijete adrenalínový zážitok so skvelým výhľadom na toto jedinečné miesto. No v prípade, že ju chcete vyskúšať, musíte sa poponáhľať! Zipline dráha bude dostupná len pre vybraných uchádzačov, no úplne zadarmo. Táto atrakcia sa na Eiffelovu vežu vrátila po dvoch rokoch, avšak k dispozícii bude iba do 2. júna tohto roku. Ide o akési prepojenie s tenisovým grandslamovým turnajom – French Open a má to tiež súvis so 130. výročím Eiffelovej veže, ktorý veža oslávi už tento rok. Dráha napodobňuje tenisovú loptičku, pretože ten, kto sa ňou spustí, dosiahne rýchlosť až 90 km za hodinu a na hlave bude mať žltú helmu.

A ako na to?

Záujemcovia musia o voľné miesta požiadať prostredníctvom Instagramu. A to tak, že vo svojom príbehu uverejnia akékoľvek nálepky Smash Perrier s označením svojej polohy „Champ de mars“ a v príbehu sa musia zmieniť aj o spoločnosti @perrierfr. Ak chcete túto limitovanú „cenu“ vyhrať, buďte aktívni a pohotoví na sociálnej sieti, možno sa pošťastí.

Krátka video ukážka:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre