Neznáma čínska nemocnica liečila už cez 30 000 zahraničných turistov trpiacich rakovinou pomocou tejto alternatívnej liečby

1303
rakovina
Foto: Pixabay

Za posledných 10 rokov prišlo do nemocnice pre liečbu rakoviny Guangzhou Fuda viac ako 30 000 zahraničných pacientov aby vyhľadali liečbu, ktorá efektívne vylieči viac ako 1000 pacientov ročne. Mnohým z týchto pacientov odporučili „zmieriť sa s osudom“ kedže v ich krajine ich vyliečiť nedokázali.

Nemocnica vylieči oveľa vyššie % pacientov ako zahraničné nemocnice. Aj napriek tomu bohatí číňania vyhľadávajú cestujú za liečbou do Spojených Štátov. Xu Kecheng, riaditeľ nemocnice, vysvetlil, že zámerom nemocnice nie je narozdiel od iných zariadení radikálne napádať nádor ale zameriavajú sa skôr na posilnenie celkového imunitného systému.

Liečbu praktikujú pomocou tzv. kryoterapie, ktorá spočíva vo vystavení tela extrémne nízkej teplote. Nemocnica má najvyšší počet prípadov liečenia kryoterapiov na svete. Rovnako liečba spočíva aj v tzv. NanoKnife chirurgií, čo je nová liečebná metóda rakoviny pomocou elektrického prúdu. Tým, že sa využije elektrický prúd nedochádza k poškodeniu ciev a tkanív ako pri metóde kedy sa nádor zohrieva, čo so sebou nesie mnohé riziká.

Takáto procedúra výjde na približne 23 000 EUR. Až 40% miest v nemocnici zaberajú zahraniční pacienti prevažne zo Stredného Východu a Východnej Európy.

 

zdroj

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre