Niekoľko moderných umeleckých inštalácii, ktoré vyzerajú akoby ani neboli skutočné

579

Každý deň sa umelci snažia nájsť nové spôsoby, ako zapôsobiť na ľudí a ísť nad rámec toho, čo sa dnes už berie ako normálne alebo bežné. Inštalácie moderného umenia sa stávajú čoraz výnimočnejšie. Od vytvárania obrovských optických ilúzií na budovách cez rôzne inštalácie, ktoré ako keby odporovali realite či gravitácii.

Tieto kúsky sú veľmi vydarené a na pohľad majú v sebe niečo magické. Pozrite sa a zhodnoťte ich z vlastného pohľadu. Umenie je niečo, čo zrejme nikdy neprestane baviť i udivovať bežných ľudí.

View this post on Instagram

Yes!…so happy to say mission accomplished. SUPPORT in Venice to support this wonder of city that is threatened by climate change. I hope my art brings a new focus of attention to a global calamity that we are faced with. A big thank you to the city of Venice and to his Mayor Luigi Brugnaro for believing in this installation from the beginning, to Ca' Sagredo hotel represented by Lorenza Lain (the force of Nature) to C and C architectural Studio, Fulvio Caputo, Marco Zanon, Ufficine delle Zattere, Luisa Flora, Tecmolde, Julio and Irene Luzan and the entire team, She Digital, Grupoo Orseolo with Rein srl and the Gondolieri of Venice. To my super team in Spain at Quinn Creations To my family, my wife and especially my son Anthony for letting me use his hands, and of course to @halcyongallery , representanted by Paul Green, Udi Sheleg and assisted by Shani, Helga and all in the gallery, because without their continued organizational, moral, artistic and financial 'support' none of this could have happened. #biennale2017venezia #biennale2017 #lorenzoquinn #lorenzoquinnartist #venezia #halcyongallery #support #supportart #climatechange @awesome.earth

A post shared by Lorenzo Quinn (@lorenzoquinnartist) on

Zdroj

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre