Nový začiatok: Opustený šesťnohý pes Ariel našiel novú rodinu

117

Šesťnohý pes menom Ariel, ktorý bol minulý rok v septembri opustený pred obchodom v Pembrokeshire, našiel nový domov a teraz si užíva plávanie, paddleboarding a surfovanie so svojou novou rodinou vo Walese.

Ariel, šesťnohý kokeršpaniel, bol nájdený opustený pred obchodom B&M v Pembrokeshire v septembri minulého roku. V tom čase mal len 11 týždňov a bol prijatý do záchranného centra Greenacres Rescue v Haverfordweste. Okrem šiestich nôh má Ariel aj dve vulvy a len jednu obličku.

Zdroj: news.sky.com

Stretnutie s novou rodinou

Nový majiteľ Ariel, Ollie Bird, ktorý vedie surfovaciu školu v západnom Walese, hovorí, že keď ju s rodinou adoptovali, nevedeli o jej príbehu. Birdova rodina práve smútila za stratou svojho psa, ktorý zomrel náhle po 13 rokoch, čo ho našli túlať sa po pláži Freshwater West.

„Na 48 hodín sme si mysleli, že už nebudeme mať ďalšieho psa, pretože je to veľmi smutné. Potom sme si uvedomili, že náš domov je bez psa prázdny, a tak sme sa prihlásili do Greenacres pre adopciu ďalšieho psa,“ povedal Bird. Po ich prihláške ich kontaktovali z Greenacres a predstavili im Ariel.

Zdroj: news.sky.com

Ariel si užíva život

Bird povedal, že Ariel sa dobre usadila v novom domove a chodí s nimi všade. „Skutočne dobre chodí, hoci potrebuje malé prestávky. Pri dlhších prechádzkach ju nosíme v taške alebo jej robíme časté prestávky,“ vysvetlil. Ariel si užíva plávanie v mori, paddleboarding, surfovanie a je skvelá s deťmi a rodinami. „Je veľmi jemná duša, rada len sedí a pozerá.“

Po zverejnení príbehu o jej opustení sa pre Ariel vyzbieralo viac ako 15 000 libier. Birdova rodina vyjadrila vďaku všetkým, ktorí podporili Ariel počas jej operácie a záchrany. „Sme veľmi vďační všetkým, ktorí zavolali, aby zistili, ako prebiehala operácia. Bez tejto podpory by sme nemali túto úžasnú súčasť našich životov,“ povedal Bird.

Bird zdôrazňuje, že pre Ariel nejde o „šťastný koniec“, ale o „šťastný začiatok“. Ariel teraz žije plnohodnotný život a stala sa milovaným členom rodiny, ktorá ju prijala s otvorenou náručou.

Zdroj

Alžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre