Obrovská tragédia v Sládkovičove: Našli mŕtvu tehotnú ženu s bodnou ranou na bruchu

753

Mimoriadna tragédia v Sládkovičove.

V Sládkovičove našli 33-ročnú tehotnú ženu s bodnou ranou v oblasti brucha. Pravdepodobne ju niekto napadol. Polícia informovala o náleze osoby bez známok života. Podľa portálu noviny.sk je priestor rodinného domu opáskovaný a na mieste sú záchranné zložky.

Polícia prijala oznámenie o náleze osoby bez známok života v Sládkovičove.

„Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin,“ doplnili policajti s tým, že bližšie informácie poskytnú, akonáhle to situácia dovolí.

Krumpi/wikimediacommons

Informácie o tom, v ktorom mesiaci tehotenstva zosnulá mamička bola, sa líšia. Prvotné správy hovorili o deviatom mesiaci, iné zdroje hovoria o štvrtom. Podľa informácií TV Markíza žena aj nenarodené dieťa zahynuli.

Podľa doterajších informácií mal dobodanú ženu nájsť jej syn, ktorý je žiakom na druhom stupni základnej školy. Tragédia by mohla súvisieť s jej bývalým priateľom pôvodom zo Srbska. Ten sa totiž podľa informácií v utorok ráno rozhodol ukončiť svoj život.

Zdroj 1, Zdroj 2

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre