Od „kolagénových kokteilov“ Brada Pitta po „hydratačný krém z krvnej plazmy“ Justina Biebera, 5 bizarných kozmetických procedúr hollywoodskych celebrít

973

Predstava večnej mladosti je lákavá nielen pre obyčajných smrteľníkov, ale i pre áčkove hollywoodske celebrity. Každý túži byť večne mladý a niektorí pre to dokážu podstúpiť rôzne kuriózne procedúry. Väčšina ľudí si myslí, že takéto bizarné kúry dokážu absolvovať len ženy, ale opak je pravdou. Medzi celebritami sa nájde mnoho mužov, ktorí sa neštítia aplikovať si na tvár výkaly či jed. V tomto článku si môžete prečítať o svetových sexsymboloch a ich bizarných procedúrach, ktoré sú ochotné podstupovať kvôli kráse.

Brad Pitt

Brad má problémy s pleťou už od tínedžerských čias. Tak ako mnohí z nás, aj herec z filmu Fury mal v tínedžerskom veku nemalé problémy s akné. Postupom času však Brad Pitt začal užívať niektoré kúry, ktoré mu pomohli zbaviť sa jaziev. Päťdesiatsedemročný herec podstupuje botoxové procedúry vždy, keď je to potrebné, a pravidelne užíva kolagénové kokteily s vitamínovými kvapkami proti starnutiu. Teraz už poznáme dôvod, ktorý sa skrýva za jeho krásnou tvárou!

Zdroj: Flickr

Justin Bieber

Justin bol vždy veľmi transparentný voči svojim fanúšikom, pokiaľ ide o problémy s pleťou a telom. Spevák je ženatý s modelkou Hailey Bieber, ktorá sa tak veľmi venuje starostlivosti o pleť a často so svojimi fanúšikmi hovorí o vlastných problémoch s pleťou. Bizarná kúra, ktorú Justin Bieber podstupuje, vraj spočíva v tom, že používa hydratačný krém napustený vlastnou krvnou plazmou a hádajte, koho to napadlo? Hailey. Je potrebné povedať viac?

Zdroj: Joe Bielawa/Flickr

Tom Cruise

Je jedným z najkrajších hercov na svete a uhádnete tajomstvo, ktoré sa skrýva za jeho žiarivou pleťou v tomto veku? Nie je to nič iné ako výplne a pleťové masky z vtáčieho trusu. Verte tomu alebo nie, ale Tom Cruise si necháva robiť pleťové masky, ktoré sú napustené výkalmi slávikov. Znie to nechutne? Videli ste tú jeho žiarivú tvár?

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

David Beckham

Jeden z najsexi žijúcich mužov tiež chodí na bizarné skrášľovacie procedúry, aby si udržal svoju krásu. David Beckham rád používa krém a hydratačné krémy svojej manželky Victorie Beckham, ale okrem toho tento fešák z času na čas chodí na botoxové procedúry, ktoré sú napustené hadím jedom.

Zdroj: Flickr

Drake

Kanadský spevák bezhlavo míňa na luxusné pleťové prípravky a hádajte čo, Drake má aj ružové diamantové zuby. A aby si ten diamant udržal, napadlo mu, že si do zubnej pasty nechá nasypať prach z pravého diamantu a VOILA. Drake používa diamantovú zubnú pastu.

Zdroj: Aaron McMurtry/Flickr

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre