Okúste ubytovanie na Bali v domčeku na strome, kde zažijete niečo, o čom sa vám v hoteli môže iba snívať

728

Chcete si užiť dovolenku, máte dostatok odvahy a nechcete minúť množstvo peňazí aj v takej destinácii akou je Bali? Pripravte sa však, že budete bývať v domčeku na strome.

Ak vám nevadí, že niekoľko nocí pobudnete v malebnom domčeku, ku ktorému sa musíte dostať do slušnej výšky po rebríku, tak toto je príležitosť pre vás. Možno v ňom nestrávite celú dovolenku, ale vyskúšať si niečo také sa naozaj oplatí. Cena je 30€/noc, čo nie je vôbec zlá ponuka. Také výhľady, prostredie a nostalgiu vám nezaručí žiadny hotel. Veď, kto by nechcel pobudnúť v domčeku na strome? Alebo kto o tom ako malý nesníval?

A má to ešte ďalšiu výhodu, a síce, že je to na nádhernom Bali. Bali je ako taký raj na zemi a zároveň možno povedať, že sen mnohých cestovateľov. Dom na strome sa nazýva Rumah Pohon a nachádza sa konkrétne na ostrove Nusa Penida. Je situovaný priamo pri pobreží nad nádherným modrým morom, odkiaľ budete mať jedinečné výhľady, o západoch a východoch slnka nehovoriac.

„V tomto domčeku na strome sú všetky vaše detské sny zakotvené v zázraku. Predstavte si, že sa zobudíte zo spánku sprevádzaný čistým vzduchom, zvukom vtákov a vôňou čerstvých stromov,“ sa dočítate v popise.

View this post on Instagram

Not salty about this view. ?

A post shared by Nicole F (@nickel4109) on

Ubytovanie je celkom útulné, čo z neho robí ideálne miesto pre romantickú dovolenku, ale je ďaleko od ideálu v prípade, ak plánujete rodinnú dovolenku. Nájdete tam jednu spálňu a jednu kúpeľnu. Toto jedinečné ubytovanie má skvelé recenzie. Jeden z návštevníkov napísal: „Toto bolo to najkrajšie miesto, na akom som kedy bol“. Iný zas napísal: „Síce to chce námahu dostať sa tam, no je tam úžasná sprcha, jedlo a veľmi milý personál.“ A takto by sa dalo pokračovať s pozitívnymi ohlasmi aj ďalej.

Nevýhoda? Je to tak populárne miesto, že s rezerváciou budete musieť počkať až do októbra 2019, termíny sú totiž plné. Ale rok 2020 by už mohol byť ten váš.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre