Opití americkí turisti prespali na vrchole Eiffelovej veže. Vyslobodzovať ich odtiaľ museli hasiči

292

Turisti vedia občas svojím správaním poriadne prekvapiť. Dvoch amerických turistov našli v pondelok spať na vrchole parížskej Eiffelovej veže. Bezpečnostná služba ich našla v skorých ranných hodinách, keď kontrolovala francúzsku pamiatku pred jej otvorením. Američania boli navyše opití.

drew coffman ZDaFe OoNX4 unsplash
Zdroj: unsplash

Policajti uviedli, že dvojica po zaplatení vstupu v nedeľu okolo 23. hodine preskočila bezpečnostné zábrany a zostúpila po schodoch z vrcholu veže.

Z miesta museli Američanov vyslobodzovať hasiči vrátane špecializovanej jednotky na vyslobodzovanie osôb z nebezpečných výšok. Obaja boli následne predvedení na policajnú stanicu v siedmom parížskom obvode, kde ich mali vypočúvať. Prevádzkovatelia pamiatky navyše uvažujú nad podaním trestného oznámenia.

ZDROJ

Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.