Pánom vstup zakázaný – ostrov plný relaxačných aktivít ponúka ženám unikátny zážitok

304

Fínsko, nazývané aj krajinou tisícich jazier, je vďaka šikovnej podnikateľke a manažérke Kristina Roth neobyčejným lákadlom.

K republike patrí okrem iného aj súostrovie na juhozápade pobrežia. Jeden z ostrovov, nesúci názov SuperShe Island, je krytý panenskou zeleňou a pôsobí, že ľudská ruka ho ešte nestihla poškvrniť. Najzaujímavejšie na tom ostrove však je, že je sprístupnený len nežnejšiemu pohlaviu.

yoga island fotografia
Foto od Rockin’Rita

Ostrov patrí práve už spomínanej Kristine Roth, ktorá tento neobyčajný nápad dostala počas pobytu v Kalifornii. Sama často jazdievala na dovolenky, kde sa zameriavala na meditáciu, jogu a očistu jak tela tak mysle a uvedomila si jeden neopomenuteľný fakt – mužská spoločnosť na ňu pôsobila rozptyľujúco. Nedalo jej nevšimnúť si, že ženy v prítomnosti atraktívnej mužskej osoby v momente zmenili správanie. Zabúdajúc na odpočinok a pohodlie začali v kabelke pátrať po rúži na pery. Chvíľu sa s tou myšlienkou pohrávala a preto, keď sa jej naskytla príležitosť kúpi ostrova, rozhodla sa svoj plán zrealizovať.

https://www.instagram.com/p/BiWa8NWHdgI/

Dnes je ostrov hotovým wellness rajom pre ženy. Môžu tu absolvovať relaxačné cvičenia, jógu, kurzy varenia, ale aj netradičné dobrodružnejšie aktivity. Kristininým cieľom je, aby ženy odchádzali odpočinuté, omladnuté a „prenastavené“.

Kristina o sebe hovorí, že nie je žiadna militárna feministka a sama má na dovolenke rada mužskú spoločnosť, ALE nevadí si občas od nej odpočinúť v zmysle, že sa dámy necítia pod „nátlakom“ byť stále upravené a reprezentatívne.

https://www.instagram.com/p/Bf_9vYyALhP/

Cena pobytu nie je známa a nemôže sa prihlásiť hocikto. Pôvodné „osadníčky“ boli nominované a vybraté samotnou zakladateľkou. Tie potom mohli navrhnúť ďalšie uchádzačky, ale finálne rozhodnutie ešte stále prináleží Kristine. Ak vás však pobyt na tomto luxusnom ostrove láka alebo prinajmenšom vás zaujal a chceli by ste o ňom vedieť viac, utekajte sa pozrieť na oficiálnu stránku www.supersheisland.com.

https://www.instagram.com/p/BgFCZjog4V0/

Informácia o ostrove spôsobila veľké boom a získala si pozornosť prestížnych magazínov ako VOGUE, COSMOPOLITAN, ELLE, NEW YORK POST,…

Majiteľka nepopiera možnosť, že ostrov bude časom sprístupnený aj pánom, ale tí zatiaľ môžu o ňom len snívať. A povedzme si úprimne. Ktorý z nich nesníval o opustenom ostrove plnom krásnych a odpočinutých žien?

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre