Drogy a lieky: Smutný pohľad na hviezdu Peaky Blinders!

2849

Hviezda seriálu Peaky Blinders neprežíva práve najlepšie obdobie. Paul Anderson (46) má problémy so závislosťou na drogách a liekoch. Momentálne fanúšikovia diskutujú, či sa objaví v možnom pripravovanom filme.

Paul je jednou z hviezd Peaky Blinders

Seriál Peaky Blinders sa nakrúcal v rokoch 2013 – 2022 a má dovedna 6 epizód. Hlavnú postavu Toma Shelbyho stvárnil Cillian Murphy. Jeho brata Arthura hral práve spomenutý Paul Anderson. Aktuálne 46-ročný britský herec sa však mení takmer na nepoznanie.

Autor tejto fotografie je Terry Kearney

Len pred pár dňami vyšiel napríklad na webe Daily Mail článok, kde bol na herca šokujúci pohľad. V tomto novinovom príspevku sa uvádza, že rodák z Londýna má (stále) problémy s drogami, konkrétne s crackom, či kokaínom.

Vo filmových kuloároch sa občas objavia správy o vzniku filmu Peaky Blinders. Niektoré zdroje uvádzajú, že sa na filme už skutočne začína pomaly pracovať, iné pre zmenu informujú, že sa v súčasnosti píše scenár. Ak by k tomuto projektu skutočne došlo, bude len veľmi ťažké predstaviť si ho bez Paula Andersona.

Paul v Peaky Blinders

Paul Anderson teraz

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre