Pilotka nakreslila vo vzduchu najväčší portrét zosnulej kráľovnej Alžbety II.

352

Britská pilotka Amal Larhlidová vzdala úctu zosnulej kráľovnej Alžbete II. a vytvorila lietadlom jej najväčší portrét. Tento výtvor pilotky bol viditeľný len na obrazovke letových radarov a v skutočnosti mal šírku približne 65 kilometrov a výšku až neuveriteľných 105 kilometrov. 

Zdroj: Youtube

Cieľom pilotky bolo vyzbierať 5000 libier, čo je v prepočte približne 5700 €. Na stránke svojej charitatívnej zbierky s názvom JustGiving uviedla, že kráľovná bola inšpiráciou pre mnohé generácie a oddaná službe celých 70 rokov. Výťažkom z tejto zbierky chce Amal podporiť britské hospice. 

Zdroj: flickr

Pre pilotku bolo náročné vytvoriť lietadlom korunu, avšak podľa jej slov si túto výzvu nesmierne užila. Výsledný portrét sa jej skutočne podaril! 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre