Britská pilotka Amal Larhlidová vzdala úctu zosnulej kráľovnej Alžbete II. a vytvorila lietadlom jej najväčší portrét. Tento výtvor pilotky bol viditeľný len na obrazovke letových radarov a v skutočnosti mal šírku približne 65 kilometrov a výšku až neuveriteľných 105 kilometrov. 

Zdroj: Youtube

Cieľom pilotky bolo vyzbierať 5000 libier, čo je v prepočte približne 5700 €. Na stránke svojej charitatívnej zbierky s názvom JustGiving uviedla, že kráľovná bola inšpiráciou pre mnohé generácie a oddaná službe celých 70 rokov. Výťažkom z tejto zbierky chce Amal podporiť britské hospice. 

Zdroj: flickr

Pre pilotku bolo náročné vytvoriť lietadlom korunu, avšak podľa jej slov si túto výzvu nesmierne užila. Výsledný portrét sa jej skutočne podaril! 

ZDROJ

Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.