Až „kriminálne“ podceňované akčné filmy: Prečítajte si, ktoré to sú!

258

Portál Far Out Magazin nedávno vydal článok a zhrnul v ňom podceňované akčné filmy. Dokonca o nich napísal, že niektoré sú až „kriminálne“ podcenené. Poďte si prečítať, ktoré to sú.

13 zabijakov (Thirteen Assassins)

13 zabijakov je akčná a dobrodružná dráma, ktorá sa nakrúcala v Japonsku a vo Veľkej Británii. Vyšla v roku 2010 a v hlavných úlohách sa predstavili herci ako Kódži Jakušo, Takajuki Jamada alebo Júsuke Iseja.

Thirteen Assassins. An amazing samurai film.
byu/s-kmarti19 inNetflixBestOf

71 

Dramatický, historický a vojnový akčný thriller, ktorý bol nakrútený v roku 2014 v Británii. Hlavných rolí sa zhostili Jack O’Connell, Paul Anderson, či Richard Dormer.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Prepadnutie 13. okrsku (Assault on Precinct 13)

Assault on Precinct 13 je americký akčný krimi-thriller z roku 1976. Tu v hlavných úlohách hrali Austin Stoker, Darwin Joston, či Laurie Zimmer.

I Saw the Devil 

Tento film vznikol v Južnej Kórei v roku 2010. Je to akčná dráma, krimi-thriller a niekde je tento počin evidovaný aj ako horor. Tu si ústredné postavy zahrali Byung-hun Lee a Min-sik Choi.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Nikto (Nobody)

Toto je taktiež akčná dráma a krimi-thriller. Snímka vznikla v roku 2021 a nakrúcala sa v Japonsku a v USA. Hlavnú rolu stvárnil Bob Odenkirk.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Prepadovka 2 (The Raid 2)

Prepadovka 2 je pokračovanie prvého filmu z roku 2011. Dvojka uzrela svetlo sveta v roku 2014 a bola nakrútená v Indonézii a v USA. V tomto prípade si ústrednú postavu celého deja zahral Iko Uwais.

Autor tejto fotografie je GabboT

Ronin

Ronin je britsko-francúzsko-americký film z roku 1998. Ako viaceré tieto podceňované akčné filmy, aj tento je radený v kategóriách akčný, dráma, krimi a thriller. V hlavných úlohách učinkovali hviezdy Robert De Niro a Jean Reno.

Autor tejto fotografie je foeock

Cesta (The Rover)

Toto je austrálsko-americká akčná krimi-dráma vyrobená v roku 2014. U nás vyšla pod názvami Cesta alebo Tulák. Hlavné postavy hrali Guy Pearce a Robert Pattinson.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Nezastaviteľný vlak (Unstoppable)

Unstoppable je film z USA natočený v roku 2010. Akčná dráma a thriller, kde sa v hlavných rolách predstavili Denzel Washington a Chris Pine.

Autor tejto fotografie je GabboT

Victoria

A máme tu víťaza v tomto rebríčku podceňované akčné filmy. Victoria je nemecká akčná dráma a krimi-thriller z roku 2015. Tu si hlavné postavy príbehu zahrali Laia Costa a Frederick Lau.

Autor tejto fotografie je Casa de América

Zdroj

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre