Podľa nového prieskumu sa v roku 2018 bude cestovať oveľa častejšie

299
airplane fotografia
autor: Free-Photos – https://pixabay.com/en/users/Free-Photos-242387/

Keď sa opýtate na plány cestovania v roku 2018, 27% opýtaných vám povie, že majú v pláne cestovať viac za biznisom ako v roku 2017 a 33% vám povie, že chce cestovať viac len tak, pre potešenie.

Tieto výsledky boli zozbierané v prieskume vykonanom spoločnosťou The GO Group, LLC., ktorá vlastní pozemnú prepravu na viac ako 90 letiskách po celom svete. Na tomto konkrétnom prieskume sa podujalo celkovo 240 ľudí.

Pre porovnanie tu máme výsledky z minulého roku. Vtedy len 15% opýtaných potvrdilo, že by rado cestovalo za biznisom viac v roku 2017 a 21% viac pre potešenie.

Späť k roku 2018. Len šesť percent opýtaných prehlásilo, že plánujú cestovať menej za biznisom a 5% menej pre potešenie. Zvyšné percentuálne hodnoty tvoria ľudia, ktorí majú v pláne cestovať zhruba rovnako, alebo si ešte nie sú istý.

Podľa World Travel and Tourism Council bolo z celkovej hodnoty hrubého domáceho produktu, za minulý rok v USA, 8,1% práve z cestovania a turizmu. Podľa týchto štatistík predpovedajú v novom roku „dobré časy“ pre letecké spoločnosti, hotely a iné priemyselné odvetvia späté s cestovaním.

ZDROJ

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre