Polícia má nových štvornohých kolegov. Hrozí, že vás spacifikujú svojou roztomilosťou

214

Všetky psy sú neuveriteľne krásne a rozkošné. Stačí chvíľka s nimi a máte po zlej nálade. Okrem toho kúpou tohto stvorenia získate najbližšieho priateľa a dobrého parťáka.

Zdroj: defused

To však nie je všetko, čo dokážu. Nestarajú sa len o svojich milovaných, starajú sa aj o spoločnosť. Pokiaľ ide o presadzovanie práva, dokážu to najlepšie zo všetkých zvierat, o čom sme sa v minulosti už neraz presvedčili.

Zdroj: defused

Dnes vám ukážeme ďalší dôkaz. Taiwanská polícia si totiž zaobstarala Fushina, Schumanna, Feidu, Yigeho, AJ a Lianga. Nie, nie sú to ľudia. Sú to šteniatka. Keď dokončia svoj tréning, stanú sa plnohodnotnými členmi tamojšieho oddelenia.

Zdroj: defused
Zdroj: defused

Rodičia tohto malého gangu, Yellow a Leader, taktiež pracujú pre políciu. Náplň práce ich drobcov zatiaľ pozostáva z mojkania, jedenia a spania. Čoskoro sa to však zmení a polícia v Taiwane bude mať nových členov protibombových a protidrogových jednotiek.

Zdroj: defused
Zdroj: defused
Zdroj: defused

Zdroj

Foto: defused

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre